Premium Diet

Premium Diet

 • Premium Diet nedir?

Ana öğün yerine geçen, günlük beslenmeyi karşılayabilen içeriklerden oluşan, olağan beslenme düzeninden farklı olarak porsiyon seçiminin kolay olduğu ve bu sayede kilo verimini kararlı bir şekilde devam ettiren organik gıdalardır. Hiçbir ürün GDO(Genetiği değiştirilmiş organizma) içermemektedir.

 • Neden Premium Diet?

Diyetisyenler çoğunlukla kişilere hiç bir ek gıda olmadan sağlıklı beslenmeye geçiş yaptırmak isterler. Bu bildiğimiz kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeğinden oluşan içinde ara öğünlerinde olduğu beslenme düzenleridir. Ama bazı kişiler gerek çalışma hayatları gerekse de yaşam ölçüleri nedeniyle bu düzene ayak uyduramazlar. Fazla kilolar  sağlık açısından sorunlara sebep olduğu için burada bize yardımcı olan bir şey var ‘Premium Diet‘.

 • Süreç nasıl ilerler?

Başlangıç, kilo verimi, uyum sağlama ve kilo koruma dönemleri olmak üzere 4 evreden oluşuyor. Bu evrelerin her birinin süreleri kişiye özel olarak değişiyor. Başlangıç dönemi sadece Premium Diet ürünlerinin kullanıldığı 2-4 gün arası süren evredir. Kilo verimi döneminde ise iki öğününüzün Premium Diet ürünlerinden oluştuğu üçüncü öğününüzün ise olağan bir menüden oluştuğu evredir. Uyum sağladığınız dönemde artık ürün kullandığımız öğün sayısı bire düşer. Dördüncü ve son evre ise kilo koruma dönemidir. Burası artık verilen kilonun sabit kaldığı normal yaşam standartlarına geri döndüğünüz evredir.

 • Diyetisyenin rolü nedir?

Birincisi Premium Diet herkesin ulaşabileceği bir ürün değildir. Bu ürünü herhangi bir diyetisyen önermeden alamıyorsunuz. İkincisi izlemeniz gereken bütün evreleri diyetisyeninizin önerdiği sürelerde ve onun oluşturduğu beslenme düzenine uygun olarak yapmanız gerekmektedir. Çünkü adı ne olursa olsun bütün diyetler kişiye özeldir ve bu özelliğin gerekliliklerini yerine getirebilen tek meslek ünvanı diyetisyendir.

 • Verdiğim kiloları geri alır mıyım?

Burada diyetisyeninize ne kadar uyum sağlarsanız o kadar iyi sonuç alırsınız. Kilo koruma dönemi işte bunun için var, varılan hedef kilonun ardından yaşamınıza tekrar uyum sağlamanıza yardımcı olunur.

 • Kaç çeşit ürün kullanılıyor?

4 çeşit ürün bulunmaktadır. Bunlar Premium Diet Go, Premium Diet Regular, Premium Goodcare Fibre ve Premium Hepashake.

 • Premium Diet Go

Bu ürün gövdedeki glikojen depolarının boşaltılmasının amaçlandığı başlangıç evresinde kullanılır. Gün boyu öğünler yerine Go ürününü tüketirsiniz. Bireylerde bulunan fazla ödemin atılması ve vücudun yağ yakımına hazırlanmasında yardımcı olur. Bu ürün kullanılarak gün içerisinde yaklaşık 850 kalorilik enerji alınır. Bu enerjinin 95 gramı karbonhidratlardan, 53 gramı proteinlerden ve 25 gramı ise yağlardan gelmektedir.

 • Premium Diet Regular

Kilo verimi ve uyum sağlama dönemlerinde kullanılan bu ürün ile günlük beslenmenin üçte ikisini karşılar. Ortalama 7-8 günde en az 1 kilogramlık yağ kaybı istenir.  Zamanla diyetisyeninizin gözetiminde tek öğüne düşürülür ve hedef kiloya varıldıktan sonra olağan beslenme düzenine geçilir. Regular ile 300 ml yarım yağlı sütü karıştırarak 1 öğünde  yaklaşık 209 kalori tüketmiş olursunuz. Bu gücün 7 gramı yağdan, 18 gramı karbonhidratlardan, 19 gramı ise proteinlerden gelmektedir.

 • Premium Goodcare Fibre

Ürün glutensiz çözünmez buğday lifidir. Katkı maddesi içeriği bulunmamaktadır.

 1.  Barsak devinimlerinin düzenliliği
 2. Problemsiz bir dışkılama
 3. Sağlıklı bir barsak mikrobiyotası
 4. Sorunsuz bir mineral emilimi
 5. Vücut için zehirli ürünlerin atımı
 6. Sindirim sistemi sorunlarından uzak durabilmek için ancak 6 dilim ekmek tüketerek alabileceğiniz lif miktarını sıfır kalori ile Premium Goodcare Fibre ile alın.

Ayrıca verdiği tokluk hissi ile kilo veriminde de yardımcınız olacaktır.

 • Premium Hepashake

Bu ürün karaciğer yağlanması yatkınlığı olan kişilerde kullanılan özel bir üründür. İçeriğinde gerekli ölçülerde L-Carnitine, Alfa Linoleik Asit, Kolin, β-Glukan, Taurin ve İnulin bulunmaktadır. Bunun dışında bir öğünde yaklaşık 259 kalorilik güç vermektedir. Bu gücün 18 gramı karbonhidratlardan, 27 gramı proteinlerden ve 7 gramı yağlardan gelmektedir. Yine 3 ana öğünde de kullanılan bu ürün, bir öğün dışında beraberinde çiğ veya pişmiş sebze tüketilebilir.

 • Premium Diet ile kaç kilo veririm?

Kişilerin diyete tam uyumu sağlanırsa 2 haftalık süreçte yaklaşır 4-7 kilogram arası bir zayıflama beklenir. İlk 2 hafta da kaybedilen ağırlığın içerisinde ödem ölçüsü de bulunacaktır ama ardından devam eden zaman da kaybedilen ağırlığın tamamına yakını yağ kütlesinden olacaktır. Bu kilo verimi tabi ki kişiden kişiye değişmektedir. Yüksek kilolu bireylerde daha fazla kilo kaybı gözlemlenebilir ve kaybedilen bu kiloların içeriği sadece yağ olmayabilir ki bu da çok normaldir.

Benzer Blog Yazıları

VİTAMİNLER

BulunuşuVitaminlerin keşfi, sağlık alanında önemli bir bilimsel başarı olmuştur.  1800’lerin ortalarında üreticiler, buharla